Çanakkale Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Ankara arası 665 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Ankara arası mesafe 665 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Ankara arası kaç km'dir ve Çanakkale Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Ankara arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?