Çanakkale Amasya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Amasya arası 959 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Amasya arası mesafe 959 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Amasya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Amasya ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Amasya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Amasya arası kaç km'dir ve Çanakkale Amasya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Amasya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Amasya arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Amasya yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Amasya bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Amasya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Amasya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Amasya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Amasya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?