Çanakkale Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Afyon arası 518 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Afyon arası mesafe 518 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Afyon arası kaç km'dir ve Çanakkale Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Afyon arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?