Caferli Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Caferli Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Caferli Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Caferli Tren linkinden bakabilirsiniz.

Caferli Tren İstasyonu

Caferli Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Caferli Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Caferli Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 15:44'de Caferli istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:45 itibariyle Caferli istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 27 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. CaferliMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:44'de Caferli istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:45 itibariyle Caferli istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 27 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. CaferliMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Caferli Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Caferli Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Caferli Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Caferli Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?