Burdur Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Osmaniye arası 738 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Osmaniye arası mesafe 738 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Osmaniye arası kaç km'dir ve Burdur Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Burdur Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?