Bozkanat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Bozkanat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Bozkanat Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Bozkanat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Bozkanat Tren İstasyonu

Bozkanat Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Bozkanat Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Bozkanat Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 11:39'de Bozkanat istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:40 itibariyle Bozkanat istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 52 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BozkanatMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Bozkanat Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Bozkanat Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Bozkanat Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Bozkanat Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?