28 Haziran 2022 Salı
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Bostankaya Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Bostankaya Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Bostankaya Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Bostankaya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Bostankaya Tren İstasyonu

Bostankaya Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Bostankaya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Bostankaya Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Bostankaya kalkışı 22:23 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 03:33 dakikadır ve tren 42 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. BostankayaMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Bostankaya kalkışı 22:23 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 03:33 dakikadır ve tren 42 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. BostankayaMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Bostankaya Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Bostankaya Malatya Tren
  • Bostankaya Malatya Tren Saatleri
  • Bostankaya Tren İstasyonu
  • Bostankaya Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ