Bostankaya Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Bostankaya Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Bostankaya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Bostankaya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Bostankaya Tren İstasyonu

Bostankaya Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Bostankaya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Bostankaya Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 06:24'de Bostankaya istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 06:25 itibariyle Bostankaya istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 42 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. BostankayaMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 23:17'de Bostankaya istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 23:18 itibariyle Bostankaya istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 54 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. BostankayaMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 23:17'de Bostankaya istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 23:18 itibariyle Bostankaya istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 54 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. BostankayaMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Bostankaya Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Bostankaya Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Bostankaya Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Bostankaya Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?