Bolu Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Çanakkale arası 548 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Çanakkale arası mesafe 548 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Çanakkale arası kaç km'dir ve Bolu Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Bolu Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bolu Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bolu Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bolu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?