Bitlis Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bitlis ile Diyarbakır arası 208 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bitlis Diyarbakır arası mesafe 208 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bitlis ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile Bitlis arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bitlis Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bitlis Diyarbakır arası kaç km'dir ve Bitlis Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bitlis Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bitlis Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, Bitlis Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve Bitlis başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? Bitlis ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bitlis ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?