Beyoğlu Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Beyoğlu Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Beyoğlu Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Beyoğlu Tren linkinden bakabilirsiniz.

Beyoğlu Tren İstasyonu

Beyoğlu Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Beyoğlu Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Beyoğlu Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 12:08'de Beyoğlu istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:09 itibariyle Beyoğlu istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 22 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. BeyoğluMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Beyoğlu Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Beyoğlu Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Beyoğlu Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Beyoğlu Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?