Beyhan Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Beyhan Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Beyhan Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Beyhan Tren linkinden bakabilirsiniz.

Beyhan Tren İstasyonu

Beyhan Tren İstasyonu çalışma saatleri 08:00 - 16:00 olup, telefonu 04246614079'dur. Beyhan Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Beyhan Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 13:06'de Beyhan istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:09 itibariyle Beyhan istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 23 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BeyhanMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Beyhan Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Beyhan Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Beyhan Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Beyhan Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?