Beşiri Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Beşiri Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Beşiri Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Beşiri Tren linkinden bakabilirsiniz.

Beşiri Tren İstasyonu

Beşiri Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:30 - 16:30 olup, telefonu 04883177311'dur. Beşiri Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Beşiri Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 08:58'de Beşiri istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:00 itibariyle Beşiri istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 33 saat 32 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BeşiriMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Beşiri Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Beşiri Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Beşiri Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Beşiri Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?