Battalgazi Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Battalgazi Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Battalgazi Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Battalgazi Tren linkinden bakabilirsiniz.

Battalgazi Tren İstasyonu

Battalgazi Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Battalgazi Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Battalgazi Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 10:46'de Battalgazi istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:47 itibariyle Battalgazi istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 15 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. BattalgaziMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:13'de Battalgazi istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:14 itibariyle Battalgazi istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 18 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BattalgaziMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:13'de Battalgazi istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:14 itibariyle Battalgazi istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 18 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BattalgaziMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Battalgazi Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Battalgazi Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Battalgazi Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Battalgazi Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?