21 Mayıs 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Battalgazi Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Battalgazi Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Battalgazi Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Battalgazi Tren linkinden bakabilirsiniz.

Battalgazi Tren İstasyonu

Battalgazi Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Battalgazi Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Battalgazi Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 10:21 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 00:16 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. BattalgaziMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 16:11 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:17 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. BattalgaziMalatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 16:11 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:17 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. BattalgaziMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 20:10 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 00:13 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. BattalgaziMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Battalgazi Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Battalgazi Malatya Tren
  • Battalgazi Malatya Tren Saatleri
  • Battalgazi Tren İstasyonu
  • Battalgazi Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ