25 Şubat 2021 Perşembe 08:35:45
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatyam
Header Reklam

Battalgazi Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Battalgazi Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Battalgazi Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Battalgazi Tren linkinden bakabilirsiniz.

Battalgazi Tren İstasyonu

Battalgazi Tren Garı Çalışma Saatleri: Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur.
Battalgazi Tren Garı Telefon: 444 8 233 (TCDD)
Battalgazi Tren Garı Haritası Haritada Göster

Battalgazi Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 10:21 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 00:16 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Battalgazi Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 16:11 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:17 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Battalgazi Malatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 16:11 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 00:17 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Battalgazi Malatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Battalgazi kalkışı 20:10 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 00:13 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Battalgazi Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Etiketler:
  • Battalgazi Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Battalgazi Malatya Tren
  • Battalgazi Malatya Tren Saatleri
  • Battalgazi Tren İstasyonu
  • Battalgazi Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ