Battalgazi Haberleri

Malatya'da, 2 ilçedeki yollarda deprem sonrası çatlaklar ...

ELAZIĞ'ın Sivrice ilçesi merkezli 6.8'lik depremin hissedildiği Malatya'nın Doğanyol ve Pütürge ilçelerindeki yollarda çatlaklar oluştuğu görüldü. Habere Git »

DHA YURT BÜLTENİ- 11

Kızılay Başkanı Kınık: Köylerde ulaşılamayan yer kalmadı TÜRK Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, Elazığ Sivrice merkezli 6.8'lik depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ve Pütürge ilçelerinde incelemelerde bulundu. Habere Git »

Elazığ'daki deprem sonrası gelişmelerle ilgili haberlerimizi ...

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından arama ve kurtarma çalışmaları aralıksız sürüyor. Habere Git »

Elazığ'da 6.8 şiddetindeki depremin ardından 788 artçı ...

AFAD, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından şu ana kadar 21'inin büyüklüğü 4'ün üzerinde olan 788 artçı sarsıntı kaydedildiğini belirtti. Malatya Valiliği ise, Doğanyol, Pütürge ve Battalgazi ilçelerinde, Elazığ merkezli deprem nedeniyle 526 konutta ağır hasar tespit edildiğini açıkladı. Habere Git »

Malatya Valiliği: 526 konutta ağır hasar tespit edildi

MALATYA Valiliği'nce Doğanyol, Pütürge ve Battalgazi ilçelerinde, Elazığ merkezli deprem nedeniyle 526 konutta ağır hasar tespit edildiği açıklandı. Habere Git »

Depremde hayvanları telef olan vatandaşlara hayvan ...

Tarım ve Orman Bakanlığı, Elazığ ve Malatya'da depremde hayvanları telef olan vatandaşlara, hayvan ve yem desteği verecek. Habere Git »

Depremde hayvanları telef olan vatandaşlara hayvan ...

Tarım ve Orman Bakanlığı, Elazığ'daki deprem nedeniyle hayvanları telef olan vatandaşlara hayvan ve yem desteği verilmeye başlandığını bildirdi. Habere Git »

Malatya Valiliği: 526 konutta ağır hasar tespit edildi

Malatya Valiliği, Malatya'da Doğanyol, Pütürge ve Battalgazi İlçeleri'nde 526 konutun ağır hasar gördüğünü bildirdi. Habere Git »

Malatya Valiliği: Depremde 56 konut yıkıldı

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'da, Doğanyol ilçesinde 29'u metruk olmak üzere 54, Battalgazi ilçesinde 1, Pütürge ilçesinde ise 1 konutun yıkıldığı açıklandı. Habere Git »

Malatya'da depremin acı bilançosu

Malatya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, depremin Malatya'daki acı bilançosu açıklandı. Habere Git »

Malatya'da depremin acı bilançosu

Malatya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, depremin Malatya'daki acı bilançosu açıklandı. Habere Git »

Malatya Valiliğinden, CHP Milletvekili Veli Ağbaba'nın ...

Malatya Valiliğinden yapılan açıklamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın Elazığ depremiyle ilgili sözlerine ilişkin, 'İnsanları endişeye sevk edecek şekilde söylemde bulunularak kamuoyunun yanlış bilgilendirilmesini ve yanıltılmasını doğru bulmuyoruz. Habere Git »

Malatya-depremin boyutu malatya'da gün ağarınca ortaya ...

Depremin boyutu Malatya'da gün ağarınca ortaya çıktı (2)DEPREM ANI MALATYA'DA GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDIElazığ'ın Sivrice ilçesinde dün akşam saat 20.55'te 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Habere Git »

Depremde Yeni Cami hasar gördü

Elazığ depreminde Malatya merkezde bulunan Yeni Cami depremden etkilenerek hasar gördü. Habere Git »

Malatya'da içme suyu kesintisi yapılacak

Malatya'da bir su deposunda deprem sırasında oluşan sarsıntıdan dolayı ana vana arızasının giderilmesi için içme suyu kesintisi yapılacak. Habere Git »

DHA YURT BÜLTENİ-10

Elazığ'da korku yaratan 6.8'lik depremin yeraltındaki sesi ortaya çıktıElazığ'da korku yaratan 6.8 büyüklüğündeki depremin yeraltındaki ses kaydı ortaya çıktı. Habere Git »

Malatya'da tüm sosyal tesisler depremzedeler için ...

Malatya'da deprem sonrasında belediyelere ait tüm sos tesisler, yaşam merkezleri ve kıraathaneler, depremzedelerin hizmetine sunuldu. Habere Git »

MASKİ: "Deprem sonrasında içme suyu ihtiyacını karşılayan ...

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, deprem sonrası içme suyunun bulanık aktığını belirterek, 'Elazığ merkezli olan ve ilimizde de hissedilen 6,8 şiddetindeki deprem sonrasında, Yeşilyurt ve Battalgazi ilçelerimizin içme suyu ihtiyacını karşılayan Gündüzbey Kaptaj... Habere Git »

Depremin boyutu Malatya'da gün ağarınca ortaya çıktı ...

DEPREM ANI MALATYA'DA GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDIElazığ'ın Sivrice ilçesinde dün akşam saat 20.55'te 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Habere Git »

Doğanyol ilçesinde hayatını kaybedenler son yolculuğuna ...

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ilçesinde hayatını kaybeden Ayşe Fatma Türkmen ile Mustafa Kara, toprağa verildi. Habere Git »

Battalgazi Haber - Son Dakika Battalgazi Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 9