Batman Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Batman Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Batman Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Batman Tren linkinden bakabilirsiniz.

Batman Tren İstasyonu

Batman Tren İstasyonu çalışma saatleri 04:00 - 17:00 olup, telefonu 04882132770'dur. Batman Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Batman Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 09:51'de Batman istasyonuna 5 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:56 itibariyle Batman istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 32 saat 36 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BatmanMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Batman Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Batman Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Batman Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Batman Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?