Bartın Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bartın ile Afyon arası 518 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bartın Afyon arası mesafe 518 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bartın ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Bartın arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bartın Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bartın Afyon arası kaç km'dir ve Bartın Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bartın Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bartın Afyon arası mesafe bilgilerini, Bartın Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Bartın başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Bartın ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bartın ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bartın Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bartın Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bartın ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?