Bahçeşehir Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Bahçeşehir Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Bahçeşehir Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Bahçeşehir Tren linkinden bakabilirsiniz.

Bahçeşehir Tren İstasyonu

Bahçeşehir Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Bahçeşehir Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Bahçeşehir Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 11:02'de Bahçeşehir istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:04 itibariyle Bahçeşehir istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 27 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. BahçeşehirMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Bahçeşehir Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Bahçeşehir Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Bahçeşehir Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Bahçeşehir Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?