Ayran Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Ayran Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Ayran Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Ayran Tren linkinden bakabilirsiniz.

Ayran Tren İstasyonu

Ayran Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Ayran Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Ayran Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 11:13'de Ayran istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:14 itibariyle Ayran istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 5 saat 17 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. AyranMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Ayran Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Ayran Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Ayran Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Ayran Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?