Ankara Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Ankara Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Ankara Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Ankara Tren linkinden bakabilirsiniz.

Ankara Tren İstasyonu

Ankara Tren İstasyonu çalışma saatleri 24 saat açık olup, telefonu 03123090515/336Dahili'dur. Ankara Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Ankara Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

4 Eylül Mavi Treni, Ankara garından saat 18:55 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 15 saat 12 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. AnkaraMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Van Gölü Ekspresi, Ankara garından saat 11:20 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 15 saat 52 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. AnkaraMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara garından saat 11:20 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 15 saat 52 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. AnkaraMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Ankara Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Ankara Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Ankara Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Ankara Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?