Amasya Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Amasya ile Zonguldak arası 471 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Amasya Zonguldak arası mesafe 471 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Amasya ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Amasya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Amasya Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Amasya Zonguldak arası kaç km'dir ve Amasya Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Amasya Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Amasya Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Amasya Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Amasya başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Amasya ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Amasya ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Amasya Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Amasya Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Amasya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?