Amasya Sinop arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Amasya ile Sinop arası 257 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Amasya Sinop arası mesafe 257 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Amasya ile Sinop Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sinop ile Amasya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Amasya Sinop Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Amasya Sinop arası kaç km'dir ve Amasya Sinop arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Amasya Sinop yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Amasya Sinop arası mesafe bilgilerini, Amasya Sinop yol tarifi, yol güzergâhı ve Amasya başlangıç noktasından Sinop bitiş noktasına nasıl gidilir? Amasya ile Sinop kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Amasya ile Sinop yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?