Akçamağara Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Akçamağara Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Akçamağara Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Akçamağara Tren linkinden bakabilirsiniz.

Akçamağara Tren İstasyonu

Akçamağara Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Akçamağara Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Akçamağara Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 08:08'de Akçamağara istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 08:09 itibariyle Akçamağara istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 58 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. AkçamağaraMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 01:06'de Akçamağara istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 01:08 itibariyle Akçamağara istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 4 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. AkçamağaraMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 01:06'de Akçamağara istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 01:08 itibariyle Akçamağara istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 4 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. AkçamağaraMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Akçamağara Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Akçamağara Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Akçamağara Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Akçamağara Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?