21 Mayıs 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Akçamağara Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Akçamağara Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Akçamağara Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Akçamağara Tren linkinden bakabilirsiniz.

Akçamağara Tren İstasyonu

Akçamağara Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Akçamağara Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Akçamağara Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Akçamağara kalkışı 23:55 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 02:01 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. AkçamağaraMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Akçamağara kalkışı 23:55 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 02:01 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. AkçamağaraMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Akçamağara Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Akçamağara Malatya Tren
  • Akçamağara Malatya Tren Saatleri
  • Akçamağara Tren İstasyonu
  • Akçamağara Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ