Akçadağ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Akçadağ Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Akçadağ Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Akçadağ Tren linkinden bakabilirsiniz.

Akçadağ Tren İstasyonu

Akçadağ Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Akçadağ Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Akçadağ Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 15:53'de Akçadağ istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:54 itibariyle Akçadağ istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 37 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. AkçadağMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Akçadağ Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Akçadağ Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Akçadağ Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Akçadağ Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?