Son Dakika Akçadağ Haberleri

Tekerlekli sandalyeler şehit isimleriyle hediye edildi

Tekerlekli sandalyeler şehit isimleriyle hediye edildi Kahramanmaraş pandemi sürecinde yardımsever vatandaşlar ve gençler tarafından toplanan mavi kapaklar 10 engelliye tekerlekli sandalye olarak geri döndü Şehitlerin isimlerinin yazılı olduğu tekerlekli sandalyeler engellilere... Habere Git »

Tekerlekli sandalyeler şehit isimleriyle hediye edildi

Kahramanmaraş'ta pandemi sürecinde yardımsever vatandaşlar ve gençler tarafından toplanan mavi kapaklar 10 engelliye tekerlekli sandalye olarak geri döndü. Habere Git »

Terör örgütü propagandasından 2 gözaltı

Malatya'da, PKK/KCK terör örgütünün propagandasını yaptıkları iddiasıyla 2 zanlı gözaltına alındı. Habere Git »

Esnaflara Covid-19 denetimi

Malatya'nın Akçadağ İlçesinde esnaflara Covid-19 denetimi yapılıyor. Habere Git »

Milletvekili Tüfenkci, sosyal medya düzenlemesine ...

Milletvekili Tüfenkci, sosyal medya düzenlemesine değindi -'Çöplüğe dönen bu mecraların yeniden yapılanması lazım' Son günlerde gündemden düşmeyen sosyal medya düzenlemesi ile ilgili konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, milletten gelen talep doğrultusunda... Habere Git »

Milletvekili Tüfenkci: "Çöplüğe dönen bu mecraların ...

Son günlerde gündemden düşmeyen sosyal medya düzenlemesi ile ilgili konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, milletten gelen talep doğrultusunda, çöplüğe dönen bu mecraların yeniden yapılanması gerektiğini söyledi. Habere Git »

Akçadağ'da bir mahalle karantinaya alındı

Malatya'nın Akçadağ İlçesinde bir mahalle, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Habere Git »

Malatya'da bir mahalle karantinaya alındı

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bir mahalle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Habere Git »

Yeşilyurt Belediyesi'nin tarımsal üretimi beğenildi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesine ait Tarımsal Üretim-ARGE sahası ile Yeşil Gıda Seracılık alanında incelemelerde bulunan Vali Aydın Baruş, ' Topraklarımızın verimli projelerle değerlendirilmesinin yanı sıra çiftçilerimize rehberlik edilmesini sağlayacak yatırımlara öncelik tanıyan... Habere Git »

Kayısı işçileri için barınma yerleri oluşturuldu

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde kayısı hasadında çalışacak işçiler için barınma yerleri oluşturuldu. Habere Git »

Malatya Akçadağ'da iki mezrada karantina tedbirleri ...

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iki mezrada uygulanan karantina kaldırıldı. Habere Git »

Malatya'daki Karahan Tüneli tadilat çalışmaları nedeniyle ...

Malatya ile Doğu Anadolu'daki 12 ili Kayseri üzerinden batıya bağlayan Karahan Tüneli, D-300 kara yolundaki bakım ve tadilat çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatıldı. Habere Git »

Yol çöktü tünel ulaşıma kapandı

Malatya-Kayseri kara yolu üzerinde yer alan Gürkaynak kavşağında yaşanan çökme nedeniyle yol üzerindeki tünel ulaşıma kapatıldıMalatya'nın Akçadağ ilçesine Gürkaynak kavşağında yolda yaşanan çökme nedeniyle yol üstündeki Karahan Tüneli ulaşıma kapatıldı. Habere Git »

Cumhurbaşkanlığının maske ve kolonya hediyelerinin ...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 65 yaş ve üzeri vatandaşlara dağıtılacağı açıklanan maske ve kolonyalar Malatya'nın Akçadağ ilçesinde 65 yaş ve üstü vatandaşlara dağıtılıyor. Habere Git »

Akçadağ'dan esnafa kesilen cezalar için af talebi

Akçadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fatih Şahin, belediye tarafından esnafa kesilen cezaların bir defaya mahsus af edilmesini talep etti. Habere Git »

Malatya'da antepfıstığı yaygınlaşıyor

Malatya'da, bu dönemde yaklaşık bin adet yabani menengiç ağacına antepfıstığı aşılandı. Habere Git »

Yasa dışı kenevir ekimine sıkı takip: 550 kök kenevir ...

Yasa dışı kenevir ekimine sıkı takip: 550 kök kenevir bitkisi ele geçirildi Malatya'da yasa dışı kenevir ekimiyle mücadele kapsamında, jandarma ekipleri kenevir ekimi yapan 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Habere Git »

Yasa dışı kenevir ekimine sıkı takip

Malatya'da yasa dışı kenevir ekimiyle mücadele kapsamında, jandarma ekipleri kenevir ekimi yapan 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Habere Git »

Malatya'da kayısı rekolte tartışmaları devam ediyor

Malatya'da kayısı üretimin en fazla gerçekleştiği Akçadağ'da, rekolte tartışmalarına katıldı. Habere Git »

Malatya'da freni boşalan kamyonet bakkala daldı

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde freni boşalan kamyonet bakkala daldı. Habere Git »

Bilgilendirme: Akçadağ Haberlerini okumak için doğru yerdesiniz.Akçadağ Son Dakika Haberleri anlık olarak sitemizde. Güncel Akçadağ Haberlerini yada Malatya Akçadağ Haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
Akçadağ Haber - Son Dakika Akçadağ Haberleri sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 12