Adana Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Adana ile Malatya arası 397 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Adana Malatya arası mesafe 397 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Adana ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Adana arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Adana Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Adana Malatya arası kaç km'dir ve Adana Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Adana Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Adana Malatya arası mesafe bilgilerini, Adana Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Adana başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Adana ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Adana ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Adana Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Adana Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Adana ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?