Adana Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Adana ile Diyarbakır arası 538 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Adana Diyarbakır arası mesafe 538 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Adana ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile Adana arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Adana Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Adana Diyarbakır arası kaç km'dir ve Adana Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Adana Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Adana Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, Adana Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve Adana başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? Adana ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Adana ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Adana Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Adana Diyarbakır uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Adana ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?