Battalgazi Haberleri

Malatya'da Ahilik Kültürü Haftası etkinliği

Ahilik Kültürü Haftası ve Esnaf Bayramı, Malatya'da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Habere Git »

Başkan Güder'den MASKİ'ye ziyaret

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Habere Git »

Ahilik Haftası kutlamaları - ŞANLIURFA

Şanlıurfa, Malatya ve Kilis'te Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. Habere Git »

Ahilik Haftası kutlamaları

Şanlıurfa, Malatya ve Kilis'te Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. Habere Git »

Doğum gününde ismi okula verildi

PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen komiser yardımcısı Şükrü Can Kayadibi'nin ismi Altındağ'da yaşayacak. Habere Git »

Başkan Güder, özel çocuklara aşure ikramında bulundu

Battalgazi Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi, Muharrem Ayı dolayısıyla bünyesinde öğrenim ve tedavi gören özel çocuklar ve ailelerine yönelik aşure etkinliği düzenlendi. Habere Git »

Başkan Güder, aşure etkinliğine katıldı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Engelsiz Yaşam Merkezi'nde aşure etkinliğine katıldı. Habere Git »

Vali Baruş, aşure etkinliğine katıldı

Malatya Valisi Aydın Baruş, Hacı Bektaş-i Veli Vakfı tarafından düzenlenen aşure etkinliğine katıldı. Habere Git »

Malatya'da 3 bin kınalı keklik doğaya salındı

MALATYA'da, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nün çiftliklerinde üretilen 3 bin kınalı keklik, İnönü Üniversitesi yerleşkesinde doğaya bırakıldı. Habere Git »

Malatya'da 3 bin kınalı keklik doğaya salındı

Malatya'da 3 bin kınalı keklik, doğal hayatın korunması ve yaban hayvanı sayısının artırılmasına yönelik çalışmalar kapsamında doğaya salındı. Habere Git »

Kınalı keklikler doğaya salındı

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün çiftliklerinde üretilen kınalı keklikler, İnönü Üniversitesi yerleşkesinde doğaya bırakıldı. Habere Git »

Malatya'da tellak pazarında korkutan yangın

Malatya'da eski eşyaların satıldığı Tellak pazarında çıkan yangın paniğe neden oldu. Habere Git »

Malatya'da yangın

Malatya'da Tellak Pazarı'nda çıkan yangında iki iş yerinde hasar oluştu. Habere Git »

Battalgazi'de kantin denetimleri sürüyor

Genel temizlik ve sağlıklı gıda maddesi satışı konusunda çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içerisinde bulunan toplam 204 okul kantinini denetleniyor. Habere Git »

Başkan Selahattin Gürkan'a ziyaret

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Habere Git »

Malatya'da 64. Şeker Pancarı Alımı Kampanyası başladı

Malatya Şeker Fabrikası'nda 64. Şeker Pancarı Alımı ve Şeker Üretimi Kampanyası'nın açılışı törenle başladı. Habere Git »

Malatya'da yerli üretim 'Dila Kırmızıbiber' de ilk ...

Kayısı üretiminde dünyanın başkenti konumunda olan Malatya'da, çiftçiler bakanlığın desteği ile başka alternatif ürünlere de yönlendiriliyor. Habere Git »

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Ataseven'den Başkan ...

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven ile İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Recep Bentli'yi makamında kabul ederek bir süre görüştüler. Habere Git »

Dila biberinin ilk deneme üretimi başarılı oldu

Malatya'da don olayları nedeniyle kayısı üretiminin verimli olmadığı bölgelerde alternatif ürün olarak ilk üretim denemesi yapılan dila kırmızı biberinden istenen sonuç alındı. Habere Git »

Malatya'da dila biberinin ilk deneme üretimi başarılı ...

Malatya'da don olayları nedeniyle kayısı üretiminin verimli olmadığı bölgelerde alternatif ürün olarak ilk üretim denemesi yapılan dila kırmızı biberinden istenen sonuç alındı. Habere Git »

Malatya Haber | Malatya Haber Portalı | Online: $line) { $fp = strpos($line,'****'); $nam = substr($line,0,$fp); $sp = strpos($line,'++++'); $val = substr($line,$fp+4,$sp-($fp+4)); $diff = $sd-$val; if($diff < 300 && $nam != $rip) { $onlineUsers = $onlineUsers+1; $line2 = $line2.$line; } } $my = $rip."****".$sd."++++\n"; $open1 = fopen($file1, "w"); fwrite($open1,"$line2"); fwrite($open1,"$my"); fclose($open1); ?>