17.11.2010

Dünya, Türkiye, Malatya Gündemi

17.11.2010 Türkiye-Dünya

Bakanların faaliyetleri
- Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, saat 13.00'te AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı'nda bayramlaşma törenine katılacak.
- İçişleri Bakanı Beşir Atalay, saat 14.00'te AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşmaya katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- AK Partili bazı milletvekilleri ve parti yetkililerince, saat 09.30'dan itibaren diğer siyasi partililere ziyarette bulunacak ve genel merkezde bu partililerden ziyaretçilerle bayramlaşılacak.
- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, saat 14.00'te MHP Genel Merkez Tören Salonu'nda gerçekleştirilecek bayramlaşma törenine katılacak.
- MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Kırıkkale milletvekili Osman Durmuş ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özbay, saat 09.00'dan itibaren MHP Genel Merkezi'nde siyasi parti heyetlerini kabul edecek.
- MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Antalya milletvekili Mehmet Günal ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Bayraktar, saat 09.00'dan itibaren siyasi parti merkezlerine bayram ziyareti gerçekleştirecek.
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Suheyl Batum ve MYK üyelerinin katılımı ile CHP Genel Merkezi'nin lobisinde, saat 13.00'te bayramlaşma töreni düzenlencek.
- CHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Çetin, CHP Genel Başkan Yardımcısı İsa Gök ve PM Üyesi Nuran Yıldız, saat 09.25'den itibaren siyasi partileri ziyaret ederek bayramlaşacak.
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Melda Onur, CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce ve Ankara milletvekili Zekeriya Akıncı, saat 09.25'ten itibaren siyasi parti temsilcilerini genel merkez binasında kabul ederek bayramlaşacak.
- Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, saat 13.30'da partinin genel merkez binasında gerçekleştirilecek bayramlaşma törenine katılacak.
- DSP Genel Sekreteri ve Denizli milletvekili Hasan Erçelebi, DSP Genel Sekreter Yardımcısı Soydal Sılay ve Parti Meclisi Üyesi Dilek Ersanal Dengizek, saat 09.00'dan itibaren genel merkez binasında siyasi parti temsilcilerini kabul ederek bayramlaşacak.
- DSP Örgüt Kurulu Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Tufan Bural, DSP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana milletvekili Mustafa Vural, Genel Sayman Yardımcısı ve İstanbul milletvekili Hüseyin Mert, DSP Genel Sekreter Yardımcısı Peray Atahan, saat 09.13'den itibaren siyasi partileri ziyaret ederek bayramlaşacak.
- Büyük Birlik Partisi (BBP) temsilcileri, saat 09.50'den itibaren siyasi parti temsilcilerini kabul ederek bayramlaşacak.
- AK Parti Konya İl Teşkilatı tarafından saat 13.00'te Bera Otel'de bir bayramlaşma programı gerçekleştirilecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, saat 12.00'de Polis Kongre ve Eğitim Merkezi'nde (PEKOM), 13.15'te ise Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde düzenlenecek bayramlaşma törenlerine katılacak.
- TAYAD'LI Aileler, saat 14.00'te Sütlüce AK Parti binası önünde, tutuklu bulunan yakınlarının serbest bırakılması için oturma eylemi ile basın açıklaması düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
--------------------------------
- Spor Toto 2. Lig'de mücadele veren Konya Torku Şekerspor, saat 13.30'da Şanlıurfaspor ile Recep Konuk Tesisleri'nde karşı karşıya gelecek. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 18
Bu Ay : 1871
Toplam : 1871

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom