Katili Olan Kocasına Kaçarak Evlenmiş

Malatya'da polise kayıp olduğu bildirilen ve Asayiş Şubesi ekiplerince toprağa gömülü vaziyette öldürülmüş olarak bulunan kadının, kendisini öldüren kocasına 9 yıl önce kaçarak evlendiği ortaya çıktı.

Katili Olan Kocasına Kaçarak Evlenmiş Malatya Asayiş

Malatya'da bu yıl polise kayıp olduğu bildirilip de, 10 ay içinde toprağa gömülü olarak bulunan 4. ceset olan 3 çocuk annesi 27 yaşındaki Feride Sadak'ın ilginç bir hikayesi bulunuyor.
Ailesinin Asayiş Şubesi'ne kızlarının 1 aydan beri kayıp olduğunu bildirmesi ile 24 saat içinde öldürüldüğü ortaya çıkartılan Feride Sadak'ın, cinayet şüphelisi olarak aranan kocası İbrahim Sadak'a 9 yıl önce kaçarak evlendiği ortaya çıktı. İbrahim Sadak'ın başka kadınlarla ilişki iddiası nedeniyle boşanma davası açıldığı öğrenildi.

Malatya Küçük Sanayi Sitesi'ndeki işyerinde tampon ustalığı yapan İbrahim Sadak'ın olaydan önce işyerini boşaltarak kayıplara karıştığı ve 3 çocuğunu da annesine bıraktığı öğrenildi. Cinayet şüphelisi İbrahim Sadak'ın kız kardeşinin gelinlerinin kayıp olduğunu karşı aileye bildirmesi üzerine, talihsiz kadının ailesinin harekete geçip durumu Asayiş Şubesine bildirdiği ve 24 saat geçmeden olayın çözüldüğü öğrenildi.

Olayı bu sabah Turgut Özal Tıp Merkezi'ne teşhis üzerine gelerek duyan baba Abdülkadir Yandım ve ailesi gözyaşlarını tutamadı. Baba Yandım, burada telefonla yakınlarına acı haberi verdi.
Bu arada, cinayet şüphelisi İbrahim Sadak polis ekiplerince aranırken, olayla ilgili olarak yardım ve yataklıkta bulundukları iddiasıylada S.Ö., H.A., O.A. ve A.Ç. ise gözaltında bulunuyor.  

Genç kadının Turgut Özal Tıp Merkezi'nde yapılan otopsisinden sonra, cesedi ailesi tarafından teslim alınarak Hanımınçiftliği kasabasına getirildi. Kılınan cenaze namazının ardından genç kadın gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenaze toprağa verilirken Feride Sadak'ın babası Abdülkadir Yandım ve ailesinin gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 703
Bu Ay : 8762
Toplam : 8762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom