AKP'den Topsöğüt Belediyesi'ne Ziyaret

AK Parti yöneticileri, 12 Eylül 2010'da yapılan yeni Anayasa referandumunda 'Evet' oylarının fazla çıkması nedeniyle teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

AKP'den Topsöğüt Belediyesi'ne Ziyaret Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, İl Başkanı Mustafa Şahin, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Turgut Acar, İl Genel Meclisi üyeleri Hasan Göğüs ve Abdurrahman Kızıl, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri İdris Boztaş ve Murat Duran, Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Nurettin Özdemir ve Selami Zorver ile birlikte Merkez Topsöğüt Belediyesi' ni ziyaret ettiler. Topsöğüt Belediye Başkanı Emin Paşahan, İl Başkanı Mustafa Şahin ve Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Topsöğüt beldesinin sorunları hakkında bilgi verdi ve çözüm önerileri görüşüldü. AK Parti İl Başkanı Mustafa Şahin de referandumda verdikleri destek ve çalışmalar dolayısıyla emeği geçen herkese teşekkür etti.

Malatya Milletvekili Fındıklı ise "Biz inanıyoruz ki gelir ne kadar çok artarsa, özgürlükler ne kadar artarsa ellerin parmaklara kenetlenmesi gibi ikisi birbirine sımsıkı geçmiş olur. Bir taraftan özgürlükler artarken bir taraftan da refahınız artıyor, ekonominiz artıyor. Eskiden bize hep şunu söylerlerdi bütün hocalar, işte efendim 10 bin dolar gelir seviyesine ulaşmadan bir memlekete demokrasi gelmez. Halbuki bu bir yalanmış. Çünkü demokrasi ne kadar çok gelişirse özgürlükler ne kadar çok gelişirse ekonomi ve refahta o kadar gelişir. Dolaysıyla ötelemenin, ertelemenin aslında geciktirmeden başka bir işe yaramadığı ortaya çıktı. Şu anda Türkiye'nin gerek Çinle olan ticaretinde gerek Suriye ile olan ilişkilerinde artık Türk lirası geçiyor. Rusya'da ve Suriye'de de çok rahatlıkla Türk lirasıyla harcama yapabiliyorsunuz. İşte Çin ile yapılan son anlaşmada ticaretimizi TL ve yuan üzerinden yapma imkanı buluyoruz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 88
Bu Ay : 16224
Toplam : 16224

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom