Ak Parti Heyetinden Ziyaretler

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı ve partinin yöneticileri, referandumda Evet'e teşekkür için bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ak Parti Heyetinden Ziyaretler Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, İl Başkanı Mustafa Şahin, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Acar, İl Genel Meclisi üyeleri Hasan Göğüs ve Abdurrahman Kızıl, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri İdris Boztaş, merkez İlçe Başkan Yardımcısı Nurettin Özdemir ve Selami Zorver ile birlikte ilk ziyaret Orduzu Belediyesi'ne gerçekleştirildi. Merkez Hanımınçiftliği Belediye Başkanı Abdulvahap Şerefhanlı, Hatunsuyu Belediye Başkanı İbrahim Karadeniz'in de yer aldığı Orduzu Belediyesi ziyaretinde, Belediye Başkanı Cumali Ekin yaptığı konuşmada, damlama sulama sistemine geçmeleri için gereken desteğin verilmesini istedi.

Malatya Milletvekili Fındıklı, 'bin gün de bin gölet' projesi kapsamına Malatya'dan 4 gölet alındığını, buna Doğanşehir İlçesi Elmalı Göleti'nin de eklediğini bildirdi. Sulama birliklerine kanal yapmaları ve damlama sulama projesinin uygulanması için bankalar kanalıyla faizinin hazineden karşılanması kaydıyla uzun vadeli kredi verilmesi çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Fındıklı, referandumda yeni anayasaya 'Evet' oyu verilmesinden sonra Türkiye'de bazı kurumların da artık milletin efendisi yerine
hizmetkarı olacaklarına dikkat çekerek, yeni anayasa ile Türkiye'nin daha ileri noktalara ulaşacağını dile getirdi.

AK Partililer tarafından Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi de ziyaret edildi. MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı AK Parti heyeti, referandumda verilen 'Evet' desteğinden dolayı teşekkür edilip, istişarelerde bulundu. Ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, "Türkiye'de sivil toplum kuruluşları özellikle bir takım kurumlar ve siyasi partiler arasında köprü görevi yapmaktadır. Geçmişe baktığımız zaman sivil toplum kuruluşlarının bazıları darbelere zemin hazırlayacak atımlar yapıp düşünceler ifade etmişlerdir. Ancak son yıllarda ülkenin gerçek temsilcileri olan sivil toplum kuruluşları tüm insanları temsil etmektedir" diyerek, kendilerine daha fazla zaman ayırmaları önerisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 39
Bu Ay : 7185
Toplam : 7185

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom