Çakır Kırçuval Mahallesi'nde

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kırçuval Mahallesi'nde incelemelerde bulunup, mahalle muhtarı ve mahalle sakinleriyle görüşüp, sorunlarını dinledi.

Çakır Kırçuval Mahallesi'nde Malatya Haber

Gerçekleştirilen mahalle gezisine Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın yanı sıra, bazı belediye meclis üyeleri ile Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, Kırçuval Mahalle Muhtarı Hıdır Kahve ile Mahalle sakinleri katıldı.

Mahallenin sorunlarını Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a ileten Kırçuval Mahalle Muhtarı Hıdır Kahve, mahallelerine taziye evinin yapılmasını isteyerek, "Buraya kadar gelip, mahallemiz sakinlerini dinleyip, sorunlarıyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Mahallemizde asfaltlama sorunu giderildi" dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır da yaptığı konuşmada, mahalle gezilerindeki amaçlarının mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, sorunlara ortak çözümler üretmek olduğunu belirterek, "Mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Kırçuval Mahallemizin sorunlarını yaptığımız planlama çalışmaları kapsamında çözmeye gayret ediyoruz. Alt yapıyı yeniliyoruz, üst yapıyı modern hale getiriyoruz. Malatya genelinde her noktada çalışmalar yapıyoruz. Cezmi Kartay Caddemizde de çalışmalar sürüyor. Caddemizi Malatya'ya yakışır bir hale gelecek" ifadelerini kullandı.

Mahallelerde bulunan çocuk parklarına vatandaşların duyarlı ve sahip çıkmasını isteyen Başkan Çakır, "Vatandaşlarımız mahallelerindeki parkları koruyup, temiz tutmalı. Ayrıca, çöpleri vaktinden önce dışarı çıkaranları uyarmalı. Çünkü Malatya ortak evimiz" dedi.

Kırçuval Mahallesi'nde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, mahalle esnaflarını ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 574
Bu Ay : 4940
Toplam : 4940

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom