Kararlar Uygulanmıyor

Biz karar alıyoruz, uygulayıcılar uygulamıyor. Biz ise hesap soramıyoruz. 5302 sayılı kanunda değişiklik yapılmalı ve İl Genel Meclislerine yaptırım yetkisi verilmelidir.

Kararlar Uygulanmıyor Malatya Haber

İl Genel Meclisi, 2011 yatırımlarını görüşmeye başladı.

İl Özel İdaresi Salonu'nda Naci Şavata başkanlığında Eylül ayı toplantılarını sürdüren İl Genel Meclisi, gündem gereği, Milli Eğitim, Sağlık, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm Müdürlüklerinin 2011 yılı tahmini bütçesini ele aldı. Sözü edilen müdürlüklerin tahmini bütçeleri ilgili komisyonlarda görüşmek üzere havale edildi.

Bu arada, toplantıda, bir meclis üyesi, geçen aylar yapılan toplantıda haşerelerle mücadele için ilaçlama makina alınması konusunda karar aldıklarını, bugüne kadar alınıp haşerelerle
mücadele yapılmadığını dile getirdi.

Bunun üzerine konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, "Biz karar alıyoruz, uygulayıcılar uygulamıyor. Biz ise hesap soramıyoruz. O zaman biz niye karar alıyoruz. Daha önce de bu konular gündeme geldi. 5302 sayılı kanunda değişiklik yapılmalı ve İl Genel Meclislerine yaptırım yetkisi verilmelidir.

Bu konuyu genel toplantılarda dile getirdik ve yine getireceğiz. İl Genel Meclisi kanununda değişiklik yapılmalıdır" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 51
Bu Ay : 786
Toplam : 786

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom