Altgeçit Yıl Sonunda Hazır

Malatya'da inşaatı süren alt geçidin bu yıl tamamlanacağı belirtilip, Battalgazi Kavşağı alt geçidine ise bu yıl başlanacağı bildirildi.

Altgeçit Yıl Sonunda Hazır Malatya Haber

 AK Parti Malatya Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri Ömer Faruk Öz, Turgut Temelli Caddesi alt kavşağı ile Akpınar alt kavşağı arasında Çevreyolunu'nda inşaatı süren alt geçitte incelemede bulundu.

Burada basın mensuplarına açıklama yapan milletvekili Öz, "Bürokrasi nedeniyle geciken alt geçit çalışması bu yıl tamamlanacak. Geçen yıl bitmesi gereken bir işti. Ayrıca bu yılki kazıda zeminden çıkan sular da işi geciktirdi. Karayolları ve belediye işbirliği ile su sorunu çözüldü" diyerek, alt geçin bu yılın sonunda tamamlanmış olacağını bildirdi.

Alt geçidin üstünün kapatılması konusunun da gündeme geldiğini söyleyen milletvekili Öz, "Üst geçidin büyük kısmının üstü kapatılacak" dedi.

Battalgazi kavşağı düzenleme çalışmalarının da ihalesinin yapıldığını hatırlatan milletvekili Öz, "Şu anda değerlendirme aşamasında. Battalgazi alt geçinin bu yıl kazıklarının çakılması planlanıyor. İnşallah bir yıl sonra bu zamanlarda Battalgazi kavşağı alt ve üst geçidi tamamlanmış olacaktır" ifadelerini kullandı.

İstasyon Virajı Kavşağı'nda da düzenleme yapılacağını belirten milletvekili Öz, İstasyon Virajı Kavşağı'nın proje çalışmaları devam ediyor" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 473
Bu Ay : 3017
Toplam : 3017

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom