Malatyalılardan Destek

Malatyaspor'da Kulüp Başkanı Mustafa Korkmaz, Malatyalılardan kombine bilet satışı konusunda destek beklediklerini söyledi.

Malatyalılardan Destek Malatya Spor

Yazılı bir basın açıklaması yapan Korkmaz, yeni sezonun çok çetin geçeceğini ve bu nedenle farklı bir ligin olacağını ifade ederek, "Takım olarak yeni yapılanıyoruz. Geçmiş yıllardaki sıkıntıları yaşamamak üzere bir yapılanmanın içine girmek zorundayız. Malatyaspor'un mali ve teknik yapılanması bir yerde arzulanan noktaya geldi. Tabii bundan sonra daha iyi şartları oluşturmanın yollarını arıyoruz. Onu da oluşturacağımızdan eminim. Kadroyu oluşturmak yeterli olmuyor. Bunun yanında taraftar desteği de çok önemli. Taraftar yok ise, Malatyaspor da yok. Küçük paralarla ciddi işler başarmaya çalışıyoruz. Yönetim aynı titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Biz yönetim olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Taraftarlarımız da sorumluluğunu yerine getirmelidir.

Takımlarına sahip çıkabilme adına kombine biletlerimize ilgi göstermelidirler. Kombine bilete verilen değer, Malatyalı futbol severlerin takımlarına verdiği önemi gösterecektir. Bu şehirden ekmek yiyen herkesi şehrin takımına destek vermeye davet ediyorum. Sizi yanımızda görmek bize güç veriyor. Sizin vereceğiniz destek ve güç bizim için değerlidir. Çıkmış olduğumuz bu yolda bize heyecan ve cesaret verecektir. Herkes gücü nispetinde kombine alarak takımı sahiplenmeli, takımımızı yüz üstü bırakmamalı. Gelin hep birlikte bu takımı kucaklayıp yeniden o eski günlerine dönmesine yardımcı olalım. Bürokratlarımızı ve işadamlarımızı tüm Malatyaspor severlerini kombine bilet almaya davet ediyorum. Takımımızın özellikle taraftarının desteğine ihtiyacı var. Bu destek hem karşılaşmalarda takımı yalnız bırakmayarak hem de kombine bilet alarak ekonomik olarak yapılabilir. Sezonun başlamasına sayılı günler kala hepimizi ligin heyecanı sarmıştır. Bu heyecanı sevince dönüştürmek ve geleceğe tekrar umutla bakmak için, lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sevinç ve mutluluklar siz varsanız güzeldir. Siz değerli taraftarlarımızız içinde olmadığı sevinci bende istemem" dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 64
Bu Ay : 5258
Toplam : 5258

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom