Bilet Satışları Başladı

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Malatyaspor'da kombine bilet satışları başladı.

Bilet Satışları Başladı Malatya Spor

Kombine bilet satışları kapsamında Malatyaspor Genel Menajeri Aziz Yiğit, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata'yı makamında ziyaret etti.

Yiğit, burada yaptığı konuşmada, "Malatyaspor'un içerisinde bulunduğu sıkıntıyı atlatma adına kombine kart bastırdık. Malatya halkına sunduk. Bu arada Malatyaspor'un eski futbolcusu ve İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata'yı da ziyaret ettik. Kendisine de bir adet kombine bilet takdim edeceğiz. Malatyaspor'un geldiği durum hakikaten içler acısı. Yönetim kurulumuz üzerine düşeni yapıyor.

Malatya Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'da bizlere her zaman desteklerini veriyor ve bu yönde her zaman taahhütleri de var. Bu anlamda sivil toplum kuruluşları, Malatyaspor'un eski günlere gelmesi adına ellerinden geleni yapacaklardır. Bugün ilk ziyaretimizi İl genel Meclisi Başkanımız Naci Şavata Bey'e yaptık. Başkanımız manevi olarak her zaman yanımızda. Malatya kamuoyunu bilgilendirme adına da kendisinin bizlere yardımcı olacağına inanıyoruz" dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ise, Malatyaspor'un 1966'da kurulduğunu ve üst düzeylere kadar çıktığını hatırlatarak, "Balkan kupasında oynayan Malatyaspor'un bugün 3. Lig'de oynaması bizleri üzüyor. Daha geçen sene Malatya'yı hatırladığımız da herkesin birbirine küstüğü, bağırdığı, Malatyaspor için her şeyimiz feda denilen bir ortamda, çekişmelerin ala gittiği bir futbol kamuoyunda bugün taşların yerine oturduğunu görüyoruz. Malatyaspor içine sürüklendiği borç batağından kurtulma çabası verirken, hayatiyetini de idame ettirmek zorunda olduğunu biliyoruz.

Çünkü Malatyaspor kapanırsa, hiç kimse bundan karlı çıkmaz. Herkesin canı yanar. Malatya'nın da büyük şekilde canı yanar. Onun için biz Malatyaspor'un idame etmesini istiyoruz. Malatyaspor'a anahtar vurulmaması için Mustafa Korkmaz ve yönetimi görevi aldı. Şimdi kombine bilet bastırmışlar. İlkini ben alacağım. Bütün arkadaşlarımı da davet ediyorum. Bulunduğumuz makam itibariyle bize çok varlıklı insanlar gelmediği için bizim kanalımızla bu kombineleri satma durumumuz yok. Ama bu mesaj olsun; "Malatyaspor'a canımı veririm" diyen insanlar, canlarını vermesinler, kombine bilet alsınlar. İnanın böyle destek olursak, takımın da şevki artar" diye konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 203
Bu Ay : 3760
Toplam : 3760

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom