Esenlikte sünnet şöleni

Malatya Esenlik Ltd. Şti tarafından geleneksel olarak düzenlenen sünnet şöleninde, çalışan personelin çocuklarından 30 kişi sünnet ettirildi.

Esenlikte sünnet şöleni Malatya Kültür-Sanat

Esenlikte sünnet şöleni

Esenlik Ltd. Şti tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet şöleninde, çalışan personellerin çocukları sünnet ettirildi. Toplam 30 çocuk sünnet ettirilirken, düzenlenen programa katılan çocuklar muhteşem bir gece ile doyasıya eğlendi.

Esenlik sosyal tesisleri Dede Korkut Restoran’da düzenlenen sünnet şölenine Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, genel müdür yardımcıları, birim müdürleri, sünnet ettirilen çocukların aileleri, yakınları ve şirket çalışanları katıldı. Hacı Nasr Camii imamı Mehmet Çiloğlan tarafından okunan Kuran-ı Kerim ve mevlidi şerif ile başlayan sünnet şöleninin ilerleyen saatlerinde sürpriz gösteriler, eğlenceler ile davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

Kukla gösterisi, Palyaçolar ve Mahalli Sanatçılar çocukların en sevdiği karakterler arasında olan ibiş tiplemesi ve palyaçoların hazırladığı birbirinden güzel eğlenceli oyunlar ile çocuklar doyasıya eğlendi. Mahalli sanatçıların yer aldığı müzik dinletisi ile geceye katılanlar çocuklarıyla unutulmaz bir gece yaşadı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 376
Bu Ay : 894
Toplam : 894

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom