Orgeneral Nejdet Özelden Veda Ziyaretleri

Jandarma Genel Komutanlığı görevine atanan 2. Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel, görev-devir-teslimi öncesinde Malatya'daki kurum ve kuruluşlara veda ziyaretinde bulundu.

Orgeneral Nejdet Özelden Veda Ziyaretleri Malatya Haber

Jandarma Genel Komutanlığı görevine atanan 2. Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel, görev-devir-teslimi öncesinde Malatya'daki kurum ve kuruluşlara veda ziyaretinde bulundu.

Jandarma Genel Komutanlığı görevini devir alacak olan 2. Ordu Komutanı Orgeneral Necdet Özel, beraberinde 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Malatya Garnizon Komutanı Tümgeneral Hasan Fehmi Canan ile birlikte Vali Ulvi Saran'a veda ziyaretinde bulundu.

Valilik önünde Vali Saran tarafından karşılanan Orgeneral Necdet Özel, yaptığı açıklamada, "Sayın Valimize veda ziyaretine geldik. Bildiğiniz gibi, yarın bu şirin ilimizden ayrılacağım. Bu vesileyle Malatya halkına, hemşerilerime, sağlıklı, mutlu ve esenlik dolu günler diliyorum. Burada çok güzel günler geçirdim. Halkımızın Türk Silahlı Kuvvetlerine olan güveni, hoş görüsünü, sempatisini gördüm. Bundan çok mutluluk duydum. Bu nedenle bütün Malatya halkına şahsım ve ordu mensupları adına teşekkür ediyorum. Hepinize de arzu veda ediyorum" dedi.

Orgeneral Özel, "Kamunun değerli mensupları ve yerel yönetimlerle çok huzurlu, karşılıklı dayanışma ve işbirliği içerisinde çok güzel bir mesai yaptık. Ben başta sayın valim olmak üzere il yöneticilerine, hem kamu ve hem de yerel yöneticilerine hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Vali Ulvi Saran'da, "Son yapılan değerlendirme sonucunda 2 değerli komutanımız buradaki görev sürelerini noktalıyorlar. Ordu Komutanımızın bundan sonra sürdüreceği görevi Jandarma Genel Komutanlığı. Özellikle Türkiye'nin asayiş ve güvenliği için önemli bir görev. Kendisinin böyle bir göreve atanmasından dolayı bahtiyarlık duyuyoruz. Değerli komutanlarımız ile birlikte burada güzel günler geçirdik. Bundan sonraki görevinden başarılar ve mutluluklar diliyorum" dedi.

Vali Ulvi Saran, Orgeneral Necdet Özel'e plaket, fincan takımı ve kayısı hediye etti.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 544
Bu Ay : 6524
Toplam : 6524

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom