Malatya Belediyesi'nin Hizmetleri

Söğütlü Camii Çevre Düzenleme Projesi'nin 20-30 Haziran tarihleri arasında ihaleye çıkarılacağı belirtilen açıklamada; Yeşiltepe Semt Konağı'nın ihale edildiği ve ihalenin karar aşamasında olduğu, Temelli Pasajı üstünün polikarbon malzeme ile kapatılması

Malatya Belediyesi'nin Hizmetleri Malatya Haber

Malatya Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin bir bir ortaya çıktığı bildirildi.

Belediye tarafından yapılan açıklamada, şehrin değişik yerlerinde yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğü belirtilerek, 2. Ordu İnönü Kışlası ile Devlet Hastanesi arasındaki caddede yeni renkli taşlarla kaldırım düzenleme çalışmasının büyük oranda tamamlandığı, kaldırım düzenleme çalışmasının ardından da yolun asfaltlanacağı bildirildi.

Yapılan açıklamada, PTT Caddesi girişinde Osmanlı Mimarisi ile yapılan ve geçtiğimiz günlerde hizmete giren çeşmenin ardından, yine Selçuklu Mimarisi ile yapılan Saat Kulesinin de bitme aşamasına getirildiği, önümüzdeki günlerde de hizmete gireceği ifade edildi.

Söğütlü Camii Çevre Düzenleme Projesi'nin 20-30 Haziran tarihleri arasında ihaleye çıkarılacağı belirtilen açıklamada; Yeşiltepe Semt Konağı'nın ihale edildiği ve ihalenin karar aşamasında olduğu, Temelli Pasajı üstünün polikarbon malzeme ile kapatılması işinin ise ihale edildiği ve çalışmalara başlandığı belirtildi.

Ayrıca, Çöşnük Mahallesi Bölge Parkı projesinin tamamlandığı; Yeni Nikah Salonu, İnönü Mahallesi Bölge Parkı ile Yaşam ve Spor Merkezi projelerinin de bitme aşamasına getirildiği, çalışmaların aralıksız devam ettiği ifade edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 9
Bu Ay : 7646
Toplam : 7646

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom