Malatya İnönü üniversitesi engelli çocuklar merkezi

Malatya İnönü Üniversitesi Engelli Çocuklar Merkezi yeni öğrencilerini bekliyor.

Malatya İnönü üniversitesi engelli çocuklar merkezi Malatya Eğitim

Malatya İnönü Üniversitesi Engelli Çocuklar Merkezi'nin yeni öğrencilerini beklediği bildirildi.

İnönü Üniversitesi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "İnönü Üniversitesi Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi, verdiği modern hizmetle kısa zamanda çekim merkezi haline gelmeyi başardı. Alanında uzman, etkin bir kadroyla hizmete başlayan merkez, zihinsel ve bedensel engelliler ile yaygın gelişim bozukluğu ve özel öğrenme güçlüğü sorunları yaşayan öğrencilere teknik altyapısı güçlü, modern bir hizmet sunuyor" ifadeler kullanıldı.

"Engelli çocuklara yönelik olarak hazırlanan birçok programı bünyesinde barındıran merkezin hizmetlerinden eğitsel ve tıbbi tanısı konulmuş öğrenciler, her an kayıt yaptırıp ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar" denilen açıklamanın son bölümünde şunlar belirtildi:

"Üniversitelerin asli vazifelerinden birisinin de bilimsel çalışmaların toplum yararına kullanılması olduğu bilinciyle hareket eden üniversitemiz, Engelli Çocuklar Araştırma ve Uygulama Merkezi'nden hizmet alan öğrencilerine tüm sosyal imkanlarını da açıyor. Öğrencilerini özel servislerle evlerinden alan merkezde her şey öğrencilerin ve ailelerin rahatlığı düşünülerek hazırlanıyor. Bireysel ve grup çalışmalarının olduğu Merkez, sunduğu hizmetlerden yararlanacak yeni öğrencilerini bekliyor." 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 290
Bu Ay : 2834
Toplam : 2834

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom