BİLSAM 2. Kültür Sanat Şenliği

Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM) ilkini geçitğimzi yıl düzenlediği Kültür Sanat Şenliğini bu yılda sürdürücek.

BİLSAM 2. Kültür Sanat Şenliği Malatya Haber

Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM) ilkini geçitğimzi yıl düzenlediği Kültür Sanat Şenliğini bu yılda sürdürecek.

BİLSAM'ın faaliyet gösterdiği İstaenbulluoğlu Konağı'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan BİLSAM Kültür Sanat Koordinatörü Sinan Akıncı, Malatya'daki lise ve ilköğretim öğrencilerine ayrı kategorilerde 'Kentim Malatya' konulu hikaye ve Malatya fotoğrafları alanında yarışma düzenlediklerini belirterek, başvuruların eserler ile birlikte 29 Nisan 2010 tarihine kadar Mili Eğitim Müdürlüğü Kültür Bürosu'na veya okul müdürlüklerine teslim edilmesi gerekitğini bildirdi.

BİLSAM Yönetim Kurulu Üyesi ve Kültür Sanat Şenliği Koordinatörü Temel Aşçı ise hikaye yarışmasının ilköğretim öğrencilerdine, fotorğaf yarıyşmasını ise lise öğrencilerine yönelik olduğunu ifade ederek, her iki daldada birinci olana tam altın, ikinci olana yarım alıtn ve üçüncü olan eserlere ise çeyrek altın ödülü verileceğini kaydetti.

Ödül töreninin 6 Mayıs'da Sabancı Kültür Merkezi'nde yapılacağı aktarıldı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 528
Bu Ay : 6508
Toplam : 6508

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom