‘Gece gündüz çalışıyoruz’

AK Parti Malatya İl Başkanı Mustafa Şahin, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve tüm parti teşkilatı ile birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

‘Gece gündüz çalışıyoruz’ Malatya Haber

 AK Parti Hekimhan ilçesinde ilçe tanışma toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Mustafa Şahin, "Bütün teşkilatlarımız el ele omuz omuza bu ülkeyi daha güzele ve daha iyi bir noktaya ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Milletvekillerimizle belediye başkanlarımızla ve tüm teşkilatlarımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Şahin, milli birlik ve kardeşlik projesiyle temeli, insana saygıya dayanan bir anlayışın ve demokratik değerin hak ettiği yere geleceğini belirtti. "Türk halkı terör baskısından terörün ürettiği olumsuz şartlardan, kan ve gözyaşından bıkmıştır. AK Parti olarak bu olumsuzlukların, bölge ve tüm halkımızın aydınlık geleceğini karartmasına izin vermeyeceğiz" diyen Şahin, Türkiye, üzerine oynanan oyunların farkında olduklarını belirtti. Şahin, konuşmasını şöyle tamamladı, "Halkımızla aramıza fitne sokmak isteyenlere fırsat vermeyecektir. Biz ne kadar dayanışma içerisinde olursak, terör ve karanlık mihraklar o kadar kan kaybedecek. Biz ülkenin neresinde yaşarsa yaşasın hiçbir vatandaşımızın sosyal güvencesiz kalmamasını, hiç derdinin kalmamasını, geçim sıkıntısı çekmemesini istiyor ve bundan dolayı da var gücümüzle çalışıyoruz."

İlçedeki parti binasında gerçekleştirilen ilçe tanışma toplantısına İl Başkanı Mustafa Şahin, Hekimhan İlçe Koordinatörü Şefik Şengün, Yönetim Kurulu Üyesi Cumali Altıntop, Hekimhan İlçe Başkanı İhsan Sarıtaş, Kocaözü Belediye Başkanı Gani Karaca, İpekyolu Belediye Başkanı Kaya Akgül, Kurşunlu Belediye Başkanı Necati Benli, İl Genel meclis üyesi ve mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 361
Bu Ay : 3805
Toplam : 3805

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom