Akkurt Kadın Doğum ve Çocuk Servisi’ni ziyaret etti

Malatya Kadın Doğum ve Çocuk Servisini ziyaret eden Emine Akkurt, kadın bir belediye başkan adayı olarak, kadınların desteğine talip olduğunu söyledi.

Akkurt Kadın Doğum ve Çocuk Servisi’ni ziyaret etti Malatya Siyaset

AKKURT: KADIN BİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK, KADINLARIN DESTEĞİNE TALİBİM

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Beydağı Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Servisini ziyaret eden Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, kadın bir belediye başkan adayı olarak, kadınların desteğine talip olduğunu söyledi. Akkurt, “Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden Malatya’da değişim ve dönüşümü el ele hep birlikte yaşayacağımızı umut ediyoruz.” Dedi.

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Malatya Beydağı Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Servisi’ni ziyaret etti.

Buradaki hastane personeli ve hastalara karanfil veren Akkurt, kadınlar gününü kutladı.

Akkurt, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Beydağı Devlet Hastanemizin Kadın Doğum ve Çocuk Servisini ziyaret ettik. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bütün kadınlarımıza kutlu olsun. Malatya’da tek kadın belediye başkan adayı olarak, çalışan kadınlarımızın, emek veren bütün kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyoruz. Emeğinin karşılığı verilemeyen, 7/24 çalışan annelerimizin özellikle dünya kadınlar günü kutlu olsun. Kadınlar günü sadece bir gün veya bir haftaya sığdırılacak bir emek değildir. Kadınlar her zaman baş tacı. Kadın bir belediye başkan adayı olarak özellikle kadınlarımızın desteğine, oylarına talibiz. Toplumun temel taşı, toplumu yetiştiren, geliştiren kadınlar olarak, toplumun sağlıklı yaşamasında ve bilinçlenmesinde temel birey kadınlar olarak bizlerin fikri, zikri, çabaları çok değerlidir. 31 Mart Yerel Seçimlerinde kadınlarımız ve erkeklerimizle el ele vererek sandıkları patlatacağız. Güzel bir sonuçla Malatya’da yerel seçimleri en iyi şekilde idare edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden çalışacağız. Bir kadın aday olarak, kadın üzerinden siyaset yapıyoruz belki ama biz feminist değiliz. Sadece kadınların daha kıymetli olduğunu belirtmemiz gerekiyor, kadınların çalışmalarının biraz daha ön planda olması gerekiyor. Kadınlar olarak Malatya’da değişim ve dönüşümü el ele hep birlikte yaşayacağımızı umut ediyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 24
Bugün : 194
Bu Ay : 15242
Toplam : 15242

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom