Kale'ye 6,5 Milyon TL'lik yatırım yapıldı

(MASKİ) Genel Müdürlüğü,Kale ilçesine 4,5 yılda6.5 milyon TL değerinde, 65 kilometre uzunluğunda yatırım gerçekleştirdi.

Kale'ye 6,5 Milyon TL'lik yatırım yapıldı Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü,Kale ilçesine 4,5 yılda6.5 milyon TL değerinde, 65 kilometre uzunluğunda yatırım gerçekleştirdi.

“İlçemizin altyapısına önemli yatırım yaptık”

Kaleİlçesinde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, “Malatya’nın altyapısını güçlendirerek vatandaşa kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan MASKİ’miz 2018 yılının son günlerinde de çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalarımız kapsamında Kalegenelinde4,5 yılda 6.5 milyon TL değerinde, 65 kilometre uzunluğunda yatırım gerçekleştirdik. Şuana kadar ilçe genelinde29 kilometre uzunluğunda, 1.6 milyon değerindeiçmesuyu, 7 kilometre uzunluğunda, 1 milyon TL değerinde isekanalizasyon altyapısı çalışmamızı tamamladık.Kale ilçemizde Doğu Anadolu Projesi kapsamında ise 3,9 milyon TL maliyetinde, 29 kilometre uzunluğundasulama kanalıyapıldı. İlçemize sağlam ve modern bir altyapı kazandırmak için ekiplerimiz hummalı bir çalışma yürütüyorlar. Çalışmalarda emeği geçen ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 846
Bu Ay : 4290
Toplam : 4290

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom