Başkan Polat'tan Öğretmenler günü mesajı

Öğretmenlik mesleğinin dünyanın en kutsal mesleklerden biri olduğunu belirten Başkan Polat mesajında, “Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ilk ayetinin “Oku” emriyle başlaması okumanın, öğrenmenin ve eğitimin önemini açık bir şekilde anlatmaktadır.

Başkan Polat'tan Öğretmenler günü mesajı Malatya Haber

Türkiye güçlü ve müreffeh bir ülke olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlerken, en büyük umudumuz öğrencilerimiz ve onları en iyi şekilde yetiştiren öğretmenlerimizdir.

Öğrencilerimizi geleceğe hazırlayan, onların bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişiminde önemli bir rol üstlenen öğretmenlerimiz geleceğimizin en büyük güvencesidir. Zor şartlar altında hizmet veren öğretmenlerimiz, millet olarak ulaştığımız seviyenin de mimarlarıdır. Çağdaşlaşma yolunda Cumhuriyetimizin ihtiyacı olan ‘fikri hür’, ‘vicdanı hür’ ve ‘irfanı hür’ nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimize geleceğimize kattıkları değer için yürekten teşekkür ediyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 337
Bu Ay : 1905
Toplam : 1905

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom