Kenetlenerek bu savaşı da kazanacağız

Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, dolar üzerinden Türkiye ekonomisine yapılan operasyona tepki göstererek kükümetin kararlarına destek verdi.

Kenetlenerek bu savaşı da kazanacağız Türkiye-Dünya

Birlik Vakfı  Malatya Şube Başkanı  ve işadamı Sadi Ergül, dolar üzerinden Türkiye ekonomisine yapılan operasyona tepki gösterdi.

Bugün ekonomi üzerinden yapılan operasyonun aslında yeni birşey olmadığını belirden Sadi Ergül, Gezi Olayları, 17-25 Aralık yargı operasyonu, Güneydoğu’da başlayan çukur eylemleri ve sonrası 15 Temmuz darbe girişiminin devamı olduğunu belirterek, Türkiyenin bunun da üstesinden  daha da güçlenerek geleceğini belirttiler.

Yapılan açıklamada;

Birlik Vakfı Malatya Şubesi olarak son dönemde Türkiye ekonomisinin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kural ve değerlerle açıklanmayan anlamsız, hamasi ve siyasi saldırıları görüyor ve kınıyoruz.

Ülkemizin ekonomisini hedef alan bu dolar operasyonunun; Gezi Olayları, 17-25 Aralık yargı operasyonu, Güneydoğu’da başlayan çukur eylemleri ve sonrası 15 Temmuz darbe girişiminin devamı olduğunu da biliyoruz.

Bugün mazlumların sesi olan, emperyalist açgözlüye itiraz eden, uluslararası adaletsizliğe karşı çıkan bir Türkiye’ye karşı çıktıklarını da çok iyi biliyoruz. Birileri istemese de kadim bir medeniyet duruşunun getirdiği değerleri korumayı sürdüren ve bu özelliği ile takdir toplayan Türkiye Devletine, meşru hükümetine ve şahsında Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a daha fazla sahip çıkacağız.

Bu anlamda sonucu ne olursa olsun sayın devlet başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu Malatya Birlik Vakfı olarak bir kez daha beyan ediyoruz.

Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Her zaman olduğu gibi zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir.

Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 451
Bu Ay : 15499
Toplam : 15499

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom