Sanat Sokakta etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi tarafından bu yıl 3’ncü kez düzenlenen “Sanat Sokakta” etkinlikleri başladı.

Sanat Sokakta etkinlikleri dolu dolu geçiyor Malatya Kültür-Sanat

3.Sanat Sokakta etkinleri her akşam saat 21.00’de başlamak üzere 6 gün boyunca devam edecek.

Şehit İbrahim Tanrıverdi Sanat Sokağı’nda gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında müzik dinletisi, konserler ile tiyatro ve sinema gösterimleri sunuluyor. Etkinliklerin ilk gün programı, Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi enstrüman kursiyerlerinin müzik dinletisi ile başladı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda müzik dinletisinden sonra Kemal Sunal anısına Tosun Paşa filminden bir bölüm canlandırıldı. Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MBŞT) oyuncularının rol aldığı gösterim, büyük beğeni topladı.

Tiyatro gösteriminden sonra MABESEM Saz ve Söz Sanatçıları sahne aldı. Gece geç vakitlere kadar devam eden programdaMABESEM Sanatçısı Meltem Türün, sevilen Türküleri seslendirdi. Programda down sendromlu Soner Şahin’in, (Soner Emmi ) sahnedeki performansı duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu. Vatandaşları duygulandıran Soner Emmi, yoğun tezahürat aldı.

31 Temmuz gecesi başlayan 3.Sanat Sokakta etkinleri her akşam saat 21.00’de başlayarak, altı gün boyunca devam edecek ve 5 Ağustos 2018 tarihinde düzenlenecek programla tamamlanacak. Ücretsiz düzenlenen etkinliklere tüm halkın davetli olduğu belirtildi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 603
Bu Ay : 3576
Toplam : 3576

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom