Asfalt çalışmaları devam ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mevlüt Aslanoğlu Caddesinde yapılan değişim dönüşüm ve yenileme çalışmaları kapsamında caddeye asfalt serimi bitirildi.

Asfalt çalışmaları devam ediyor Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mevlüt Aslanoğlu Caddesinde yapılan değişim dönüşüm ve yenileme çalışmaları kapsamında caddeye asfalt serimi de bitirildi. Büyükşehir ayrıca, Alperen Sokakta ise çalışmalarını tamamladı.

Kent genelinde yatırım ve hizmetlerine devam eden Büyükşehir Belediyesi, 700 metre uzunluğunda 20 metre genişliğindeki Mevlüt Aslanoğlu Caddesinde çalışmaların büyük bölümünü tamamladı.

Caddeyi sıcak asfalt ile kaplayan Büyükşehir Belediyesi, kaldırım ve cep otopark çalışmalarını da tamamladı. 1.2 metre genişliğinde bisiklet yolunun yapılacağı cadde de aydınlatma ve ağaçlandırma çalışmalarına ise devam ediliyor.

Başharık Mahalle sınırları içinde bulunan 575 metre uzunluğundaki Alperen sokakta çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, bu sokakta yol, kaldırım, cep otopark, aydınlatma ve ağaçlandırma çalışmaları yaptı.

Devam eden değişim-dönüşüm ve yenileme çalışmalarını sık sık yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Mevlüt Aslanoğlu Caddesi ile Alperen Sokağını çok kısa sürelerde tamamladıklarını söyledi.

Malatya’nın birçok bölgesinde çalıştıklarını ifade eden Başkan Polat, “Mıhlıdut, Kavak, İlhan Şahintürk caddelerimiz bunlardan birkaçı. Alperen Sokak halkımızın hizmetinde, Mevlüt Aslanoğlu Caddemiz ise yakın zamanda ferah ve güzel bir görünüme kavuşacak. Caddemiz de yol ve kaldırımlar düzenli hale geldi. 2 metre genişliğinde cep otoparklar yaptık. 1.2 metre genişliğinde bisiklet yolu yapıyoruz. Aydınlatma ve ağaçlandırma çalışmalarıyla caddemiz Malatya’ya yakışır bir hale gelecek. Biz bu çalışmaları yaparken bize destek olan sabır gösteren bölge sakinlerine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 549
Bu Ay : 4915
Toplam : 4915

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom