Kitap hediye çeki uygulaması tuttu

Yeşilyurt Belediyesi, liselerin 11.inci sınıflarında okuyan 7 bin 500 öğrenciye 7.Anadolu Kitap Fuarına özel 10 TL’lik “Hediye Çeki” dağıttı.

Kitap hediye çeki uygulaması tuttu Malatya Eğitim

“Okumak İnsanı Yücelten Bir Eylemdir”

Yeşilyurt Belediyesi, ilçe sınırlarındaki tüm liselerin 11.inci sınıflarında okuyan 7 bin 500 öğrenciye 7.Anadolu Kitap Fuarına özel 10 TL’lik “Hediye Çeki” dağıttı. Öğrenciler bu çeklerle istedikleri yayınevinden kitap temin edebilecekler.

ÖĞRENCİLER HEDİYE ÇEKLERİYLE İSTEDİKLERİ KİTABI DAHA RAHAT ALABİLİYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ‘Ah Kudüs’ temasıyla 7’incisi düzenlenen Anadolu Kitap Fuarında gençlerin istedikleri kitabı rahatlıkla alabilmesi adına Yeşilyurt Belediyesi tarafından uygulanan ‘Hediye Çeki’ projesi bu yılda devam ediyor.

Gençlerin kitap okuma alışkanlıklarını artırmak adına gerek fiziki yatırımlar gerekse de sosyal sorumluluk projeleriyle Yeşilyurt’u eğitim ve kültür yuvası haline getiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın talimatıyla başlatılan ‘Hediye Çeki’ projesi kapsamında ilçedeki liselerin 11.sınıflarında okuyan 7 bin 500 öğrenciye 10 TL’lik hediye çeki dağıtıldı.

Öğrenciler kendilerine verilen bu çeklerle ‘7.Anadolu Kitap Fuarı’ kapsamında istedikleri kitaba daha kolay ulaşabilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 258
Bu Ay : 7055
Toplam : 7055

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom