Simülasyon aracı ile uygulamalı eğitim

Araç kazaları sırasında özellikle emniyet kemerinin önemini vurgulamak için de uygulamalı eğitimler veriliyor.

Simülasyon aracı ile uygulamalı eğitim Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından, vatandaşların daha güvenli bir şekilde seyahat etmelerine yönelik çalışmalar yoğun bir şekilde devam ederken, araç kazaları sırasında özellikle emniyet kemerinin önemini vurgulamak için de uygulamalı eğitimler veriliyor.

Çocuk Trafik eğitim Parkı başta olmak üzere değişik okul ve çeşitli alanlarda gerek öğrencilere gerekse vatandaşlara simülasyon aracı ile uygulamalı eğitim veren Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi öğrencilerine yönelik de bir program gerçekleştirdi.

İnönü Üniversitesi kampüsü ile farklı yerlerdeki yerleşkelerinde 5 gün devam eden ve emniyet kemerine dikkat çekilen eğitim programı kapsamında, simülasyon aracına binen öğrencilere, takla atan bir araçta emniyet kemerinin ne kadar önemli olduğu ve hayat kurtardığı uygulamalı olarak anlatıldı.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Malatya’nın farklı noktalarında emniyet kemeri bilincinin vatandaşlar arasında artırılması amacıyla,simülasyon aracı ile bilinçlendirme çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 201
Bu Ay : 2745
Toplam : 2745

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom